Відкриття і нагороди / Відділ генетичної інженерії

Матеріал з ІКБГІ
(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 13: Рядок 13:
 
|}
 
|}
  
У 1989 році групі співробітників відділу ([[Глеба ЮЮ|Ю.Ю.Глеба]], В.А.Сидоров, І.К.Комарницький, М.М.Півень, М.В.Борисюк, О.С.Пароконний) за цикл робіт "Організація і експресія генетичного матеріалу в реконструйованих клітинних системах" присуджено Державну премію УРСР.
+
У 1989 році групі співробітників відділу ([[Глеба ЮЮ|Ю.Ю.Глеба]], [[Сидоров ВА|В.А.Сидоров]], І.К.Комарницький, М.М.Півень, М.В.Борисюк, О.С.Пароконний) за цикл робіт "Організація і експресія генетичного матеріалу в реконструйованих клітинних системах" присуджено Державну премію УРСР.
 
</div>
 
</div>
  

Версія за 21:05, 26 січня 2009

Protoplast single bw.jpg
Премия СССР 1.gif
Премия СССР 2.gif
Премия СССР 3.gif

У 80-ті роки проводились роботи по отриманню асиметричних соматичних гібридів та цибридів. При вивченні міжвидових та міжтрибних гібридів були отримані важливі результати відносно невипадкового просторового розташу­вання хромосом. Виявлене та вивчене явище двобатьківського успадкування цитоплазматичних генів у соматичних гібридів було зареєстровано в СРСР під №362 як наукове відкриття. У 1984 році за цикл робіт "Разработка фундамен­тальных основ клеточной (генетической) инженерии растений" ряд співробітників відділу (Ю.Ю.Глеба, І.К.Комарницький, В.А.Сидоров) були відзначені Державною премією СРСР.

Премия УССР 1.gif
Премия УССР 2.gif

У 1989 році групі співробітників відділу (Ю.Ю.Глеба, В.А.Сидоров, І.К.Комарницький, М.М.Півень, М.В.Борисюк, О.С.Пароконний) за цикл робіт "Організація і експресія генетичного матеріалу в реконструйованих клітинних системах" присуджено Державну премію УРСР.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти
Іншими мовами