Історія відділу / Відділ генетичної інженерії

Матеріал з ІКБГІ
Версія від 13:50, 6 червня 2014; Bogdan (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Згідно наказу №5 від 2 січня 1975 року в Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного була сформована лабораторія цитофізіології та конструювання рослинної клітини, яку очолив 25-річний кандидат біологічних наук Ю.Ю. Глеба. Праці лабораторії започаткували трансмісивну генетику рослинних клітин. Вперше в світі був одержаний міжтрибний соматичний гібрид між турнепсом та арабідопсисом (арабідобрасіка).

Згідно наказу №1 від 5 січня 1981 року лабораторію було реорганізовано у відділ цитофізіології і клітинної інженерії під керівництвом доктора біологічних наук Ю.Ю. Глеби. У відділі розгорнулися роботи по конструюванню генетично змінених рослин.

Відділ цитофізіології та клітинної інженерії, 1985 рік

У 1988 році на базі відділу було створено Відділення клітинної біології та інженерії Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного, а в 1990 році - Інститут клітинної біології та генетичної інженерії АН УРСР.

У 2000 році в результаті проведення структурної реорганізації Інституту на базі відділу цитофізіології та клітинної інженерії було створено відділ генетичної інженерії.

У цьому будинку по вул. Академіка Лебедєва, 1 у 80-ті роки працювали співробітники відділу цитофізіології та клітинної інженерії.


Всесоюзные курсы по клеточной инженерии растений Киев-1986 (8-24 сентября)
Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти
Іншими мовами