Звіт наукової бібліотеки Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України за 2007 рік

Матеріал з ІКБГІ
Версія від 22:42, 24 січня 2018; Bogdan (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

В 2007 році Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України було зареєстровано 102 читачі з них з інших установ - 21/, які відвідали бібліотеку 484 рази, їм було видано - 1683 примірники видань /-з них іноземних - 311.

Поточне комплектування вітчизняних книжкових видань відбувалось в основному завдяки безкоштовним надходженням : Видавництво „Наукова думка” - 14 примірників, НБУ - 4, Інститут енциклопедичних досліджень – 1 примірник.

За кошти Інституту було придбано 1 вітчизняну книгу, а також 3 примірники іноземних книг.

Всі необхідні періодичні видання України передплачено на весь 2007 рік, а також вибірково періодичні видання Росії.

Децентралізовано в дар від співробітників Інституту було отримано 3 назви іноземних періодичних видань.(академіка НАН України Я. Б. Блюма та аспірантки Ю. А. Красиленко). Бібліотека Інституту молекулярної біології та генетики передала дублетний примірник до нашого фонду журналу „Science“ за 2001-2005 роки (215 примірників).

В березні 2007 року бібліотеці установлено два комп’ютери і один Принтер. Комп’ютери підключені до мережі Інтернет. В зв’язку з цим планується придбати програмне бібліотечне забезпечення версію „Каталогізатор” для створення електронних каталогів та електронної картотеки наукових праць співробітників Інституту.

Див. також

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти