Звіт наукової бібліотеки Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України за 2008 рік

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

Станом на 2008 рік у науковій бібліотеці Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України було зареєстровано 105 читачів, з яких 28 були з інших установ. Протягом року бібліотеку відвідали 582 рази. Користувачам було видано 2832 примірники видань, з яких іноземних були 702.

Поточне комплектування вітчизняних книжкових видань відбувалось в основному завдяки безкоштовним надходженням з Видавництва «Наукова думка» – 8 примірників, Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського – 6 примірників, Інституту енциклопедичних досліджень – 1 примірник.

Усі необхідні тематичні періодичні видання України та деякі видання Російської Федерації передплачувалися протягом цілого року. З повним списком періодичні видання, наявних у фондах на паперових носіях та доступних для повнотекстового користування можна ознайомитися на Інтернет сторінці наукової бібліотеки.

У грудні 2008 року адміністрація Інституту виділила кошти на придбання ліцензійного примірника програмного засобу «Система автоматизації бібліотек ІРБІС». Прикладне програмне забезпечення складалося з автоматичного робочого місця (АРМ) «Адміністратор», АРМ «Каталогізатор» та АРМ «Читач» з обмеженням до 25000 записів в одній базі даних.

На 2009 рік планується освоєння системи автоматизації бібліотеки «ІРБІС» та створення електронної картотеки праць співробітників.

Див. також

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти