Звіт наукової бібліотеки Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України за 2009 рік

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

В 2009 році в бібліотеці Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України було зареєстровано 106 читачів, з них з інших установ - 16. Вони разом відвідали бібліотеку 528 рази, а видано було - 2849 примірники видань, з яких 529 іноземних.

Поточне комплектування вітчизняних книжкових видань відбувалось в основному завдяки безкоштовним надходженням. Видавництво „Наукова думка” передало 8 примірників, «Академперіодика» - 1 примірник, НБУ - 12, а Інститут енциклопедичних досліджень – 1 примірник.

Всі необхідні періодичні видання України передплачено на весь 2009 р.,а також вибірково періодичні видання Росії.

В 2009 році розпочато ознайомлення та вивчення системи ІРБІС придбаної в 2008 році. В електронний каталог якої було та введено 72 бібліографічні записи авторефератів.

Співробітники нашого закладу створили сайт Інституту (http://icbge.org.ua), де окремим підрозділом представлено бібліотеку, її історію та тематику фонду. Виставлено на сайті Перелік періодичних видань та Список робіт співробітників Інституту.

Проблемним питанням на протязі існування бібліотеки залищається фактична відсутність стелажів і на даний час немає вільних полиць для розміщення книжкового фонду. Приміщення бібліотеки також потребує ремонту.

Див. також

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти