Конференція «Теоретичні і практичні аспекти розвитку галузі овочівництва в сучасних умовах» / 2020

Матеріал з ІКБГІ
Версія від 09:13, 21 серпня 2020; WikiSysop (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і практичні аспекти розвитку галузі овочівництва в сучасних умовах»

23 липня 2020 р.
сел. Селекційне

Зміст

Збірники тез

Робочі мови конференції:

  • українська,
  • російська,
  • англійська.

Напрями конференції:

  1. Застосування сучасних генетико-біотехнологічних та імунологічних методів для прискорення сортової, гетерозисної, трансгресивної та інтрогресивної селекції овочевих видів рослин.
  2. Інноваційні розробки в селекції овочевих, баштанних і малопоширених культур.
  3. Пріоритетні напрями технологічного забезпечення галузі: сучасні технології виробництва овочевої продукції і насіння; технології вирощування овочевих культур для систем «органічного землеробства».
  4. Формування ринку овочевої продукції, проблеми комерціалізації науково-технічних розробок в агропромисловому комплексі.

Умови участі у конференції:

для участі у конференції просимо надсилати до 20 липня 2020 року на електронну адресу patentiob@gmail.com

  1. заявку на участь у конференції;
  2. матеріали доповіді, оформлені відповідно до вимог.

Вимоги до оформлення матеріалів:

До публікації будуть прийняті матеріали, які відповідають тематичним напрямкам конференції, що раніше не публікувались та містять нові наукові результати. Тези, які не відповідають тематиці конференції та оформлені не за вимогами розглядатися не будуть.

Тези обсягом 1-2 сторінки' (макс. до 6) формату А5, повинні бути надруковані з використанням текстового редактора Mi-crosoft Word у вигляді файлу з розширенням *.doc; поля з усіх боків 1,5 см. Шрифт Times New Roman, розмір шрифту - 11 пт, міжрядковий інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1,0 см, вирівнювання по ширині. Латинські назви рослин подавати курсивом. Чорно-білі рисунки, графіки та діаграми (чітко виконані) подавати у вигляді окремих файлів, номери сторінок не проставляти.

Публікації

Матеріали конференції будуть розміщені на офіційному сайті Інституту овочівництва і баштанництва НААН http://ovoch.com та опубліковані у збірнику тез доповідей безкоштовно.

Всім бажаючим примірник збірника буде надіслано за вказаною адресою протягом місяця після проведення заходу. Вартість збірника 150 грн.

Додаткова інформація


Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти