Леонтій Федорович Горовий / 1947-2023

Матеріал з ІКБГІ
Версія від 19:02, 3 квітня 2023; WikiSysop (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Горовий 2023.jpg


З глибоким сумом сповіщаємо, що у березні 2023 року перестало битися серце доктора біологічних наук, головного наукового співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України Леонтія Федоровича Горового видатного біолога, ботаніка-експериментатора, досвідченого практика, мудрого турботливого керівника, патріота України, щирої та авторитетної людини.

Леонтій Федорович відомий своїми працями у галузі філогенезу та морфогенезу вищих базидіальних грибів, особливостей формування ними клітинної стінки, еволюційної та космічної біології, біотехнології грибних продуктів і розробки засобів отримання з них матеріалів різного призначення. У співавторстві з колегами він розробив харчову добавку Мікотон, препарат для здоров’я людини, та біофунгіцид для захисту культурних рослин Мікосан, який дозволяє відмовитися від хімічних засобів.

Гіркота втрати та смуток торкнулися рідних, близьких, друзів і колег, усіх, хто мав щастя спілкування з Леонтієм Федоровичем високоінтелектуальною, працьовитою, надзвичайно доброю та чуйною людиною.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Вічна і світла пам'ять!

КОЛЕГИ, УЧНІ, ДРУЗІ

Інтернет сторінка Леонтія Федоровича на сайті ІКБГІ НАН України

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти