Звіт наукової бібліотеки Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України за 2010 рік

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

У 2010 році в бібліотеці Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України було зареєстровано - 106 користувачі, з них з інших нов - 48. Сукупно читачі відвідали бібліотеку 396 рази. Їм було видано 1898 примірників видань, з яких іноземних було 345-ть. Такі показники роботи бібліотеки, як відвідуваність та книговидача зменшились порівняно з 2009 роком.

Так як книжковий фоднд бібліотеки порівняно невеликий то читачі бібліотеки також активно користувались послугами МБА, їм було видано 31 документ з фондів інших бібліотек.

Поточне комплектування вітчизняних книжкових видань відбувалось в основному завдяки безкоштовним надходженням від видавництва «Наукова думка» - 24 примірника, «Академперіодики» - 10 примірників, Інституту енциклопедичних досліджень - 11 примірників.

Бібліотека також отримала в дар колекцію з 76 примірників книг, з яких 22 іноземні та 12 журналів з бібліотеки член-кореспондента НАН України Євгенії Борисівни Патон.

Періодичні видання України передплачувалися протягом 2010 року, а також вибірково періодичні видання Росії, в другому півріччі було передплачено тільки дві назви російських періодичних видань.

У 2010 році продовжувалсь освоєння системи ІРБІС придбаної в 2008 році. В електронний каталог якої було введено 318 бібліографічні записи.

У 2010 році завдяки допомозі молодшого наукового співробітника Володимира Павловича Дуплія та к.б.н. Богдана Володимировича Моргуна було оцифровано та виставлено на сайт Інституту електронний список праць співробітників, окрім того було поповнено електронний список періодичних видань.

Черговий переоблік книжкового фонду проводився протягом листопада та грудня 2010 року. У результаті якого були списані втрачені видання та оформлено «Акт перевірки бібліотечного фонду 2010 року».

У зв’язку з відсутністю вільних стелажів у бібліотеці було змонтовано дві шафи для розміщення книжкового фонду, а також завдяки фінасовій допомозі Голови бібліотечно-інформаційної ради Б. В. Моргуна пофарбовані підвіконня та двері у приміщенні бібліотеки.

Див. також

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти