Склад Ради молодих вчених
Матеріал з ІКБГІ
(відмінності між версіями)
Bogdan (обговорення • внесок) |
Bogdan (обговорення • внесок) |
||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
__NOTOC__ | __NOTOC__ | ||
[[Рада молодих вчених]] | [[Статут Ради молодих вчених|Статут Ради]] | [[Рада молодих вчених]] | [[Статут Ради молодих вчених|Статут Ради]] | ||
+ | |||
====Голова Ради молодих вчених:==== | ====Голова Ради молодих вчених:==== | ||
[[Image:Рада молодих вчених грудень 2019 1000px.jpg|450px|right|border]] | [[Image:Рада молодих вчених грудень 2019 1000px.jpg|450px|right|border]] | ||
− | [[ | + | [[Богданович Таїса Андріївна|Таїса Богданович]] – відділ молекулярної генетики; |
+ | |||
====Заступник голови Ради молодих вчених:==== | ====Заступник голови Ради молодих вчених:==== | ||
− | [[ | + | [[Римар Юлія Юріївна|Юлія Римар]] – відділ молекулярної генетики; |
+ | |||
====Секретар Ради молодих вчених:==== | ====Секретар Ради молодих вчених:==== | ||
− | [[ | + | [[Галич Тарас Вадимович|Тарас Галич]] – відділ біофізики і радіобіології; |
+ | |||
====Члени Ради молодих вчених==== | ====Члени Ради молодих вчених==== | ||
* [[Бабич Вікторія Олегівна|Бабич Вікторія]] – відділ генетичної інженерії; | * [[Бабич Вікторія Олегівна|Бабич Вікторія]] – відділ генетичної інженерії; | ||
* [[Варченко Оксана Іванівна|Варченко Оксана]] – відділ генетичної інженерії; | * [[Варченко Оксана Іванівна|Варченко Оксана]] – відділ генетичної інженерії; | ||
− | * | + | * Галкіна Валерія – відділ генетичної інженерії; |
− | + | ||
* [[Кирієнко Анастасія Василівна|Кирієнко Анастасія]] – відділ генетичної інженерії; | * [[Кирієнко Анастасія Василівна|Кирієнко Анастасія]] – відділ генетичної інженерії; | ||
− | |||
* [[Лахнеко Ольга Романівна|Лахнеко Ольга]] – відділ молекулярної генетики; | * [[Лахнеко Ольга Романівна|Лахнеко Ольга]] – відділ молекулярної генетики; | ||
− | |||
− | |||
* [[Прохорова Єлізавета Михайлівна|Прохорова Єлізавета]] – відділ генетичної інженерії; | * [[Прохорова Єлізавета Михайлівна|Прохорова Єлізавета]] – відділ генетичної інженерії; | ||
− | * [[ | + | * [[Степаненко Антон Ігорович|Антон Степаненко]] – відділ молекулярної генетики; |
− | * | + | * Титенко Наталія – відділ генетичної інженерії; |
* [[Хома Юлія Андріївна|Хома Юлія]] – відділ біофізики і радіобіології; | * [[Хома Юлія Андріївна|Хома Юлія]] – відділ біофізики і радіобіології; | ||
* [[Худолєєва Лідія Вікторівна|Худолеєєва Лідія]] – відділ біофізики і радіобіології; | * [[Худолєєва Лідія Вікторівна|Худолеєєва Лідія]] – відділ біофізики і радіобіології; | ||
− | * [[Ярошко Ольга Миколаївна|Ярошко Ольга]] – відділ генетичної інженерії. | + | * [[Ярошко Ольга Миколаївна|Ярошко Ольга]] – відділ генетичної інженерії; |
+ | * Яців Володимир – відділ біофізики і радіобіології. | ||
[[Category:Рада молодих учених]] | [[Category:Рада молодих учених]] |
Версія за 13:33, 16 квітня 2024
Рада молодих вчених | Статут Ради
Голова Ради молодих вчених:
Таїса Богданович – відділ молекулярної генетики;
Заступник голови Ради молодих вчених:
Юлія Римар – відділ молекулярної генетики;
Секретар Ради молодих вчених:
Тарас Галич – відділ біофізики і радіобіології;
Члени Ради молодих вчених
- Бабич Вікторія – відділ генетичної інженерії;
- Варченко Оксана – відділ генетичної інженерії;
- Галкіна Валерія – відділ генетичної інженерії;
- Кирієнко Анастасія – відділ генетичної інженерії;
- Лахнеко Ольга – відділ молекулярної генетики;
- Прохорова Єлізавета – відділ генетичної інженерії;
- Антон Степаненко – відділ молекулярної генетики;
- Титенко Наталія – відділ генетичної інженерії;
- Хома Юлія – відділ біофізики і радіобіології;
- Худолеєєва Лідія – відділ біофізики і радіобіології;
- Ярошко Ольга – відділ генетичної інженерії;
- Яців Володимир – відділ біофізики і радіобіології.