Конференція «Біотехнологія XXI століття» / 2019

Матеріал з ІКБГІ
Перейти до: навігація, пошук

ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття» присвячена 185-річчю з дня народження Дмитра Івановича Менделєєва (для студентів, аспірантів і молодих учених)

19.04.2019,
Київ,
КПІ ім. Ігоря Сікорського


Матеріали конференції


Зміст

Секції Конференції:

  • Промислова, харчова, сільськогосподарська, фармацевтична та медична біотехнологія
  • Магнітні технології в біотехнології та медицині. Біоінформаційні дослідження
  • Екологічна біотехнологія та біоенергетика. Відновлювальні джерела енергії
  • Біотехніка. Обладнання фармацевтичних виробництв. Ультразвук в біотехнології

Організатори

Оргвнесок та умови участі

Організаційний внесок за участь у конференції становить 60 грн. за одну публікацію. В суму входить: розміщення тез доповідей на сайті факультету біотехнології і біотехніки biotech.kpi.ua, витрати на канцелярські товари, кава-брейк для учасників та пам’ятні подарунки за кращі доповіді. Кожен учасник отримує сертифікат учасника конференції.

Кількість співавторів не повинна перевищувати 4 осіб. Один автор може подати не більше 2-х тез.

Для участі у конференції до 25.03.2019 на електронну адресу biotechconf@ukr.net необхідно надіслати: заповнену заявку на участь і електронну версію тез. Після того, як тези будуть розглянуті програмним комітетом та прийняті, на вказану вами електронну адресу будуть надіслані реквізити для оплати.

На поштову адресу оргкомітету до 31.03.2019 необхідно надіслати сканований екземпляр тез, підписаний усіма авторами, а для студентів також науковим керівником, і скановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

Тези та заявки просимо надсилати файлами у форматі doc (Microsoft Word 97-2003) або docx (Microsoft Word 2007-2010). Назва файлу повинна відповідати номеру секції та прізвищу відповідального за тези автора.

Зразок назви файлів: Секція 1-Іваненко-заявка; Cекція 1-Іваненко-тези

Додаткова інформація


Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
 
   
Інструменти